Biz Kimiz - Karadağ'da 6 Yıldır Neler Yapıyoruz ?

Biz Kimiz - Karadağ'da 6 Yıldır Neler Yapıyoruz ?

Karadağ Yolunda

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Budva, İzmir ve Podgorica ofislerimizle hizmetinizdeyiz. Karadağ'da gerçek bir danışmanlık ofisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. 22 kişilik ekibimizle sizlere Muhasebe, oturum - çalışma izni, şirket kuruluşu emlak, avukatlık, gümrük, lojistik ve bir çok alanda hizmet veriyoruz. Bizimle çalışırsanız başka kimseye ihtiyacınız yok. Bizler Türkçe destek veren direk muhasebe ofisi olan tek firmayız bugüne kadar kurduğumuz 1500 ün üzerindeki şirket sayısıyla bu alanda öncü ve zirvede tek firma biziz.

Karadağ'a Nasıl Geldik ?

Merhabalar ben Çınar bundan tam 6 sene önce yurtdışında yaşamaya karar verdiğimde aklımda Almanya ve Hollanda vardı zaten bana gelen tekliflerde o ülkelerdendi türk plakalı arabamızla Türkiye'den çıktık yola ve Almanya'ya gittik orada yaklaşık 2 ay kaldık ama hiç mutlu olmadık havası soğuktu, insanlar farklıydı aynı sorunları Hollanda'da yaşadık ve bu ülkelerin bize uygun olmadığını düşündük.Almanya'ya gelirken yorucu Yunanistan ve Arnavutluk yolculuğu sonrasında Montenegro da bir hafta tatil yapmıştık ve gerçekten çok beğenmiştik . Bu ülke de yaşayabileceğimizi düşünüp Montenegro'ya geldik ve araştırmalarımız sonucu şirket kurarak oturum alabileceğimizi gördük ancak bu süreç bizim için çok zor ve işkence dolu oldu bir ton para ve zaman harcamamıza rağmen oturumlarımızı bir türlü alamıyorduk. sonrasında 3 başarısız girişmden sonra sonunda tüm işlemlerimi hallettim ve oturumlarımızı alabildik şirketimizi yasal olarak kurabildik.

Bizden sonrakiler sorun yaşamasın

Bizden sonra gelecekler veya Karadağa gelmek isteyenler için en azından mağdur olmasınlar diye bir video çektik ve youtube da yayınladık bu video o kadar çok izlendi ve popüler oldu ki insanlar bize sürekli Karadağ'a nasıl geleceklerini ve danışmanlık hizmetini nasıl aldığımızı sormaya başladılar.

Danışmanlık Hizmetine Başladık

Bu süreçten sonra danışmanlık hizmetine başladık çünkü çok fazla bilgi ve deneyimimiz oldu bu süreçte ve yaklaşık 6 seneye yakındır sizlere danışmanlık, muhasebe, emlakhizmeti vermekteyiz. Budva'da bulunan 2 ve Podgorica'da bulunan 1 ofisimiz ve 18 kişilik ekibimizle Karadağ yolunda ihtiyacınız olan bütün konularda sizlere destek oluyoruz ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Emlak Kısmımız

Karadağ'da doğru yatırımı bizimle yapın. Komisyon ödemeyin.

Muhasebe Ofisimiz

Karadağ'da şirketiniz yerel muhasebecilerimiz ile emin ellerde.

Danışmanlık

Sözde değil gerçek danışmanlık için doğru adrestesiniz.