Müşteri Sözleşmemiz - Karadağ'da Şirket Kurmak

Müşteri Sözleşmemiz

VERECEĞİMİZ HİZMETLER KURALLAR VE ŞARTLAR

 

Son Güncellenme: 13.11.2023

 

Öncelikle bizleri seçtiğiniz için çok teşekkür ederiz, sizlere bu yeni adımınızda yardımcı olmak ve her işleminizi kolayca halletmenizi sağlamak bizim en temel hedefimizdir.

6 senedir sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktayız kendi muhasebecimizle, kendi tercümanlarımızla, kendi gümrükçülerimizle, kendi avukatımızla ve kendi emlak bölümümüzle 25 kişilik bir ekibiz !!! Ayrıca her alandan çok değişik sektörlerde şirket kuruluşları gerçekleştirdiğimiz için çok fazla deneyim ve bilgiye sahibiz. Sizin koşul ve şartlarınıza en uygun yönlendirmeyi yapacağımıza emin olabilirsiniz. Karadağ başlangıcınızın sorunsuz olması bizim için olmazsa olmaz !!! Bu konuda kusursuz hizmet vermek için her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz .

 

Bizim Sorumluluklarımız

1) Şirket isminin araştırılması.

2) Şirket ana sözleşmesi ve diğer gerekli kuruluş evraklarının hazırlanması.

3) Şirketin güncel Karadağ Kanunlarına %100 uygun olarak kurulması ve Ticaret odasına kaydının yapılması.

4) Şirket kuruluşu için başvuru işlemlerinin yapılması ve sonuçlandırılması.

5) Şirket için sanal ofis ücreti.

6) Belgelerin yetkili mahkeme tercümanı ile yerel dile çevirilerinin yapılması.

7) Şirket müdürü için ikamet adresi temini ve sözleşmesinin yapılması.

8) Kurulacak Şirketin Faaliyet alanlarının belirlenmesi.

9) Kurulacak şirket için Banka hesabının açılması.

10) Diploma ispat belgelerinin tercümesi ve hazırlanması (ilk, orta, lise ek ücret alınmaz. Üniversite diploması sunamk isterseniz +100 €)

11) Oturma izni başvurusu, Karadağ'daki noter işlemleri sırasında bizden bir yada fazla personelin size eşlik etmesi.

12) Şahıs banka hesabı açılması isteğe bağlıdır ek ücret alınmaz.

13) Şirket müdürüne oturum izni alınırken Karadağ kanunlarına göre eksiksiz oturum alınması.

14) Yapacaınız iş ile ilgilisizin istemeniz ve eğer mümkünse bağlantılar sağlamak, reklamınızı sosyal medya hesaplarımızdan yapmak ve sizi tanıtmak.

15) Sizin ticari sırları mahiyetindeki bilgilerinizi saklı tutmakla, yükümlüyüz ve bu bilgileri 3. şahıslara aktarmama garantisi vermekteyiz.

16) Sizinle uyumlu bir şekilde çalışmak ve müşteriyi çalışma ve faaliyetlerin mümkün olabilecek en süratli şekilde yürütülmesine ilişkin olarak organize etmekle yükümlüyüz.

 

Müşterimizin Sorumlulukları

1) İstenilen belgeleri (Türkiye adresi, Pasaport numarası isim soyisim, Mail adresi, Adli sicil kaydı, ilk - orta yada lise diploma) bizlere zamanında iletmek.

2) Hizmet ücretlerini zamanında ve tam olarak verilen euro / tl hesaplarımıza yatırmak.

3) Tüm yazışamalar mail adresimiz yada +382 699 01 724 whatsapp numaramız üzerinden yada mail adresimiz cinarsahin35@icloud.com üzerinden yapılacaktır.

4) Her hangi bir çalışanımız yada muhasebecimizle (şirket kuruluş, oturum izni alma, şirket muhasebesel işlemler hariç) bir işbirliği yapılması durumunda mutlaka bize haber vermekle yükümlüsünüz.

 

Mücbir Nedenler

İşbu sözleşmede taraflara yüklenen sorumluluklardan herhangi biri, tarafların iradeleri dışında oluşan kaza, yangın, deprem, su baskını, grev, savaş, iç savaş, isyan, pandemi idari makamların herhangi bir davranışı, kanun veya herhangi bir yasal düzenleme yahut benzerleri nedeniyle yerine getirilememekteyse ortada mücbir bir sebebin varlığı kabul edilir. Söz konusu mücbir sebep 30 günden fazla sürer ve sözleşmenin ifasını imkansız kılarsa sözleşme kendiliğinden feshedilmiş sayılır. Sözleşme süresi içerisinde mücbir sebebin ortadan kalkması halinde taraflar durumu yeniden değerlendirerek sözleşmenin devamına karar verebilirler. Sözleşmenin feshi halinde mücbir sebebin ortaya çıkması anına kadar geçen süre içerisinde oluşan yükümlülükler devam eder. Taraflar mücbir sebebi bahane ederek önceki yükümlülüklerinden kurtulamazlar.

 

Anlaşmayı Bozma - Vazgeçme

Müşteri önceden geçerli nedenle feshi ihbarda bulunmak suretiyle sözleşmeyi tek taraflı olarak her zaman feshedebilir. Bu durumda danışman tarafından müşteriye herhangi bir iade ve ücret ödemesi gerçekleşmez. Ancak danışman tüm belgeler ve bilgiler doğru olmasına rağmen sorumluluklarını yerine getirmezse müşteriye %100 iade yapmakla yükümlüdür.

 

Uyuşmazlık & Anlaşamama

Taraflar buradaki maddelerin uygulamasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkta yetkili yargı mercilerinin İzmir Mahkeme ve İcra Müdürlükleri ile Podgorica Mahkeme ve İcra Müdürlükleri olduğunu kabul ve beyan etmişlerdir.

Emlak Kısmımız

Karadağ'da doğru yatırımı bizimle yapın. Komisyon ödemeyin.

Muhasebe Ofisimiz

Karadağ'da şirketiniz yerel muhasebecilerimiz ile emin ellerde.

Danışmanlık

Sözde değil gerçek danışmanlık için doğru adrestesiniz.